SmartStore Úložný box Compact Clear L, 41 x 28,7 x 15,5 cm
Číslo výrobku 6394316Popis výrobku
Číslo výrobku 6394316
SmartStore úložný box Compact Clear L je moderní, univerzální box pro domácnost. Lze jej využít pro uložení kosmetických a hygienických potřeb v koupelně nebo pomůcek v domácí kanceláři. Díky stylovému vzhledu můžete box umístit i na viditelné místo.
Řada SmartStore Compact je modulární a díky hlubokému okraji umožňuje a usnadňuje stohování. Vysoce kvalitní materiál, který lze snadno umýt ručně nebo v myčce nádobí.
Víko není součástí balení a lze ho zakoupit zvlášť.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411761103901,6411760110900
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekorativní box |
| Materiál: | SAN |
| Odstín: | Transparentní |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 800 g |
| Výška: | 15,5 cm |
| Šířka: | 28,7 cm |
| Hloubka: | 41,0 cm |


















