SmartStore Úložný box Compact Access průhledný 20 x 29,5 x 16 cm, 7,2 l
Číslo výrobku 6884381Popis výrobku
Číslo výrobku 6884381
Úložné boxy SmartStore Compact Access
Nádoby SmartStore Compact Access poskytuje snadný přístup k obsahu díky otevřené přední části. Je navržen pro skladování ve více vrstvách, aby se maximalizoval úložný prostor. Použijte jej v lednici, na policích nebo ve skříních, naplňte nádobu a přidejte položky na víko. Nebo postavte praktickou malou skladovací věž na pultech, kde máte více vertikálního prostoru, umístěním několika nádob a vík na sebe. Pro přístup k obsahu není třeba odstraňovat víčka ani vyjímat nádoby. Compact Access funguje společně s víkem Compact Medium.
Všechny výrobky Compact-products jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který se snadno čistí ručně nebo v myčce na nádobí. Nádoby zapadají bez víka a stohují s víkem. Kontejner se snadno zvedá a přemisťuje díky madlům. Víka se prodávají samostatně. Vyrobeno ve Finsku, z potravinářského plastu SAN s 20% podílem obnovitelných zdrojů (přiděleno pomocí přístupu ISCC hmotnostní bilance).
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411760125904
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 7,2 l |
| Skládací: | Není skládací |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 357 g |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šířka: | 20,0 cm |
| Hloubka: | 29,5 cm |













