SmartStore Skladovací box Compact Mini bílý 9,5 x 9,5 x 10,5 cm, 0,6 l
Číslo výrobku 6925069Popis výrobku
Číslo výrobku 6925069
SmartStore Compact je moderní a multifunkční skladovací řešení pro domácnost. Nadčasová a modulární řada je navržena pro použití ve skříňkách a zásuvkách, stejně tak i v policích a na pracovních deskách. Skladovací box SmartStore Compact Mini je vhodný zejména pro vertikální skladování menších předmětů, jako jsou tuby, make-up a toaletní potřeby, zubní kartáčky, tužky, pera a další. Všechny produkty řady Compact jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který se snadno čistí i v myčce nádobí. Vyrobeno ve Finsku z 20% recyklovaného plastu vhodného pro použití s potravinami.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411760117107
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekorativní box |
| Materiál: | SAN |
| Odstín: | Bílá |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 65 g |
| Výška: | 10,2 cm |
| Šířka: | 9,4 cm |
| Hloubka: | 9,8 cm |




















