SmartStore Skladovací box Colour růžový 40 x 30 x 18 cm, 14 l
Číslo výrobku 6883912Popis výrobku
Číslo výrobku 6883912
Skladovací boxy SmartStore Colour
Skladovací boxy SmartStore Colour jsou oblíbeným řešením úložného prostoru do dětských pokojů a pro každého, kdo chce vnést do své domácnosti trochu barvy. SmartStore Colour nabízí zábavný způsob, jak udržet věci uklizené a organizované. Prostorné skladovací boxy nabízí všestranný úložný prostor pro Vaši domácnost k uložení např. hraček, knih, sezónního oblečení, bot, dek, polštářů a mnoha dalších maličkostí.
Boxy SmartStore Colour jsou vyrobeny ve Švédsku, z vysoce kvalitního, nárazuvzdorného plastu s certifikací pro použití s potravinami. BPA FREE bez obsahu Bisfenolu A, a jsou plně recyklovatelné. Díky průhlednému provedení boxů budete mít vždy přehled, co je v boxech uloženo. Pevné klipy drží víko pevně na místě. Boxy se dají zasouvat bez víka nebo s víkem stohovat.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462080997
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 14 l |
| Druh: | Dekorativní box |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Růžová |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 665 g |
| Výška: | 18,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 30,0 cm |









