SmartStore Skladovací box Classic s víkem, transparentní, 39 x 59 x 43 cm, 66 l
Číslo výrobku 6621072Popis výrobku
Číslo výrobku 6621072
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Tento vysoký a prostorný box o objemu 66 litrů je ideální pro ukládání objemných předmětů, jako jsou deky, polštáře, sezónní oblečení a sportovní vybavení. Průhledný materiál umožňuje snadnou a rychlou identifikaci obsahu. Pevné klipy z recyklovaného plastu drží víko pevně na svém místě. Boxy do sebe zapadají bez víka a s víkem je lze stohovat. Box SmartStore Classic 66 L lze stohovat s boxem Classic 46 L.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462067721
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 66 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,92 kg |
| Výška: | 43,0 cm |
| Šířka: | 39,0 cm |
| Hloubka: | 59,0 cm |



















