SmartStore Skladovací box Classic s víkem, transparentní, 39 x 50 x 41 cm, 52 l
Číslo výrobku 6622674Popis výrobku
Číslo výrobku 6622674
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Tento vysoký 52litrový box je ideální pro ukládání objemných předmětů, jako jsou ručníky, deky, další přikrývky a polštáře, a sezónní oblečení. Průhledný materiál usnadňuje rychlou identifikaci obsahu. Robustní klipy vyrobené z recyklovaného plastu drží víko pevně na místě. Boxy lze skládat do sebe bez víka a stohovat s víkem. Box SmartStore Classic 52 L je stohovatelný s boxy Classic 20 L a 31 L.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7310543542077
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 52 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,69 kg |
| Výška: | 41,0 cm |
| Šířka: | 39,0 cm |
| Hloubka: | 50,0 cm |



























