SmartStore Skladovací box Classic s víkem, transparentní, 39 x 50 x 26 cm, 31 l
Číslo výrobku 6622450Popis výrobku
Číslo výrobku 6622450
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Tento 31litrový box je jedním z našich vůbec nejprodávanějších produktů. Je ideální pro skladování objemnějších věcí, jako je oblečení, deky, polštáře, nářadí a sportovní vybavení. Průhledný materiál usnadňuje rychlou identifikaci obsahu. Robustní klipy z recyklovaného plastu drží víko pevně na místě. Boxy do sebe zapadají bez víka a stohují se s víkem. Box SmartStore Classic 31 L lze stohovat s boxy Classic 20 L a 52 L.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7310543510076
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 31 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,24 kg |
| Výška: | 26,0 cm |
| Šířka: | 39,0 cm |
| Hloubka: | 50,0 cm |

























