SmartStore Skladovací box Classic s víkem, transparentní, 39 x 50 x 18 cm, 20 l
Číslo výrobku 6622401Popis výrobku
Číslo výrobku 6622401
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Tento nízký 20litrový box vám pomůže maximálně využít prostor v nízkých policích nebo stísněných místech. Box je ideální pro ukládání her a skládaček, oblečení, hraček a knih. Průhledný materiál usnadňuje rychlou identifikaci obsahu. Pevné klipy z recyklovaného plastu drží víko pevně na místě. Boxy lze skládat do sebe bez víka a na sebe s víkem. Box SmartStore Classic 20 L je stohovatelný s Classic 31 L a 52 L.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462013377
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 20 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,08 kg |
| Výška: | 18,0 cm |
| Šířka: | 39,0 cm |
| Hloubka: | 50,0 cm |

























