SmartStore Skladovací box Classic s víkem, transparentní, 30 x 40 x 18 cm, 14 l
Číslo výrobku 6622435Popis výrobku
Číslo výrobku 6622435
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Tento 14litrový box je jedním z našich nejprodávanějších produktů. Dno boxu má velikost dokumentu A4, takže je ideální pro ukládání šanonů a časopisů doma nebo v kanceláři. Je také perfektní pro skladování různých středně velkých domácích potřeb, jako je oblečení, hračky a koupelnové doplňky. Průhledný materiál usnadňuje rychlou identifikaci obsahu. Robustní klipy vyrobené z recyklovaného plastu udržují víko pevně na místě. Boxy lze skládat do sebe bez víka a stohovat s víkem. Box SmartStore Classic 14 L je modulární se všemi boxy ve světle modrém barevném kódu: 0,3 L, 1,5 L, 4 L, 7,5 L a 25 L.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7310543508394
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 14 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 665 g |
| Výška: | 18,0 cm |
| Šířka: | 30,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |

























