SmartStore Skladovací box Classic s víkem, transparentní, 30 x 40 x 11 cm, 7,5 l
Číslo výrobku 6622724Popis výrobku
Číslo výrobku 6622724
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Základna tohoto 7,5litrového boxu má velikost dokumentu A4, takže je ideální pro ukládání souborů a časopisů doma nebo v kanceláři. Průhledný materiál usnadňuje rychlou identifikaci obsahu. Pevné klipy z recyklovaného plastu udržují víko pevně na místě. Boxy do sebe zapadají bez víka a s víkem je lze stohovat. Box SmartStore Classic 7,5 L je modulární se všemi boxy ve světle modrém barevném kódu; 0,3 L, 1,5 L, 4 L, 14 L a 25 L.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462010086
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 7,5 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 520 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šířka: | 30,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |



























