SmartStore Skladovací box Classic s víkem, transparentní, 28 x 28 x 17 cm, 7 l
Číslo výrobku 6622385Popis výrobku
Číslo výrobku 6622385
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Tento 7litrový box je ideální pro uložení do skříní nebo šatníků, k uspořádání spodního prádla, ponožek, rukavic a čepic. Díky průhlednému materiálu snadno a rychle identifikujete obsah. Pevné klipy z recyklovaného plastu drží víko pevně na místě. Boxy lze skládat do sebe bez víka a na sebe s víkem.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462017962
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 7 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 400 g |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šířka: | 28,0 cm |
| Hloubka: | 28,0 cm |





















