SmartStore Skladovací box Classic s víkem, transparentní, 25 x 34 x 16 cm, 8 l
Číslo výrobku 6621502Popis výrobku
Číslo výrobku 6621502
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Tento 8litrový box je ideální pro ukládání kancelářských potřeb, kosmetiky, hraček a čisticích prostředků. Díky průhlednému materiálu snadno a rychle identifikujete obsah. Pevné klipy z recyklovaného plastu drží víko pevně na místě. Boxy se dají vkládat do sebe bez víka a stohovat s víkem. Box SmartStore Classic 8 L je stohovatelný s Classic 13 L.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462017900
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 8 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 440 g |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šířka: | 25,0 cm |
| Hloubka: | 34,0 cm |





























