SmartStore Skladovací box Classic s víkem, transparentní, 17 x 21 x 15 cm, 3 l
Číslo výrobku 6622658Popis výrobku
Číslo výrobku 6622658
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Tento 3litrový box je ideální pro ukládání drobných předmětů, jako jsou výtvarné a řemeslné potřeby, kancelářské potřeby, kosmetika a šicí doplňky. Průhledný materiál usnadňuje rychlou identifikaci obsahu. Pevné klipy vyrobené z recyklovaného plastu udržují víko pevně na místě. Boxy do sebe zapadají bez víka a s víkem je lze stohovat. Box SmartStore Classic 3 L je stohovatelný s boxy Classic 1 L a 2 L.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7310543522079
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 3 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 163 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 21,0 cm |





















