SmartStore Skladovací box Classic s víkem, transparentní, 15 x 20 x 11 cm, 1,5 l
Číslo výrobku 6620553Popis výrobku
Číslo výrobku 6620553
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Tento box o objemu 1,5 litru je ideální pro ukládání drobných předmětů, jako jsou kancelářské potřeby, malé hračky, pera a pastelky, vlasové doplňky a korálky. Průhledný materiál umožňuje rychle identifikovat obsah. Pevné klipy z recyklovaného plastu drží víko pevně na místě. Boxy se dají skládat do sebe bez víka a s víkem na sebe. Box SmartStore Classic 1,5 L je modulární se všemi boxy se světle modrým barevným kódem: 0,3 L, 4 L, 7,5 L, 14 L a 25 L.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462083721
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 1,5 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 138 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šířka: | 15,0 cm |
| Hloubka: | 20,0 cm |























