SmartStore Skladovací box Classic s víkem a 4 vložkami, 14 x 28 x 11 cm, 3,5 l
Číslo výrobku 6621023Popis výrobku
Číslo výrobku 6621023
Skladovací boxy SmartStore Classic
Řada SmartStore Classic zahrnuje široký sortiment úložných boxů prémiové kvality pro různé druhy potřeb. Classic je naše nejoblíbenější řada značky SmartStore, která existuje od roku 1995 a poskytuje bezpečné a odolné skladování.
Tento praktický úložný box s úzkým profilem je dodáván se čtyřmi vložkami, které jsou ideální pro udržení malých předmětů uspořádaných a snadno dostupných. Box je stohovatelný s nasazeným víkem a silné klipy zajišťují pevné uzavření víka.
Vyrobeno ve Švédsku z odolného potravinářského plastu. Klipy jsou vyrobeny z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462092693
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 3,5 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Polypropylen |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné s víkem |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 400 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šířka: | 14,0 cm |
| Hloubka: | 38,0 cm |

















