SmartStore Organizér na potraviny Compact Clear XS, objem 0,6 l
Číslo výrobku 6394118Popis výrobku
Číslo výrobku 6394118
Moderní malý úložný organizér pro domácnost. Průhledná přihrádka je speciálně vyvinuta pro skladování v lednici a v kuchyni (pro teploty od +90°C do -40°C). Organizér velikosti XS je ideální pro malé ovoce a zeleninu, koření a menší předměty, které chcete mít oddělené a dobře chráněné. Řada Compact je modulární, všechny krabice se skládají a jsou stohovatelné. Víka lze také použít jako podnosy na malé předměty a hluboký okraj usnadňuje a bezpečně stohuje. Boxy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který se snadno čistí. Lze mýt v myčce na nádobí.
Víko není součástí balení a lze ho zakoupit zvlášť.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411761043900,6411760104909
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekorativní box |
| Materiál: | SAN |
| Odstín: | Transparentní |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 61 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 14,5 cm |
































