Skládací přepravka, stříbrná
Číslo výrobku 5190475Popis výrobku
Číslo výrobku 5190475
Stříbrná přepravka je ideální k přepravě a uchovávání různých předmětů. Poskytuje mnoho místa na nákupy, hračky a jiné věci, které potřebujete uskladnit. Když ji zrovna nepotřebujete, můžete ji prostorově úsporně složit.
Údaje výrobce
TONTARELLI LUX S.A.
Rue Bommel 3
Z.A.E. Robert Steichen
4940 Hautcharage
service@tontarelli.it
8009404311653
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 45 l |
| Druh: | Skládací přepravka |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,07 kg |
| Výška: | 5,6 cm |
| Šířka: | 53,0 cm |
| Hloubka: | 37,0 cm |





