Rotho Stohovatelný box Compact A3 s kolečky, modrý, 70 l
Číslo výrobku 6192322Popis výrobku
Číslo výrobku 6192322
Kompaktní stohovatelné boxy Rotho zaručují pořádek šitý na míru. Jednotlivé boxy jsou díky své různé délce, šířce a výšce vzájemně optimálně sladěny. Box je nejen stohovatelný, ale také extrémně robustní, což z něj dělá obzvláště praktického pomocníka v domácnosti. Do boxu uložíte vše od malých domácích potřeb, dětských hraček až po dílenské doplňky jako jsou šrouby, matice, hřebíky a další, které tak budete mít vždy poruce.
Údaje výrobce
RothoKunststoff AG
Industriestrasse Althau 11
5303 Würenlingen
rotho@info.com
7610859219602
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 70 l |
| Druh: | Regálový úložný box |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Modrá |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | S kolečky |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,79 kg |
| Výška: | 43,5 cm |
| Šířka: | 39,5 cm |
| Hloubka: | 57,0 cm |





