Rotho Skladovací box s víkem CLEAR transparentní 140 x 260 x 360 mm, 10 l, 3 ks
Číslo výrobku 7045222Popis výrobku
Číslo výrobku 7045222
V boji proti nepořádku je křišťálově čistý vzhled boxů CLEAR tím pravým - s průhlednými boxy z řady CLEAR ochráníte užitečné věci před prachem nebo vlhkostí, aniž by zmizely v neprůhledných zásuvkách či skříních. Tím je konec zoufalému hledání.
Výhody a možnosti využití
Kam s rukavicemi, čepicemi a podobnými doplňky, když přijde jaro? A co s drobnými dekoračními předměty, na kterých se během chvilky usadí nevzhledná vrstva prachu? Problémy s organizací, jako jsou tyto, lze nyní snadno a stylově vyřešit pomocí úložného boxu řady CLEAR. Hobby potřeby, hračky a mnoho dalších předmětů každodenní potřeby jsou v průhledném boxu dobře chráněny, úhledně uloženy, a přesto je lze kdykoli najít. Během okamžiku zbavíte svůj obytný prostor povalujících se věcí, aniž by vaše krabice a skříně praskaly ve švech.
Vlastnosti produktu
Box řady CLEAR je vyroben z vysoce průhledného a extrémně odolného plastu, který lze v případě potřeby snadno otřít. Úložný box se bezpečně uzavírá víkem, a nabízí tak optimální ochranu proti prachu, nečistotám a vlhkosti. Boxy CLEAR jsou k dispozici v různých velikostech a formátech, které lze libovolně kombinovat a stohovat pro úsporu místa.
Rozměr vnější (v x š x h): 140 x 260 x 360 mm
Rozměr vnitřní (v x š): 130 x 223 mm
Rozměr vnitřní diagonálně: 380 mm
Údaje výrobce
Rotho Kunststoff AG
Industriestrasse Althau 11
5303 Würenlingen
info@rotho.com
7610859286130
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 10 l |
| Druh: | Aufbewahrungsbox_tbt |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,23 kg |
| Výška: | 22,5 cm |
| Šířka: | 26,5 cm |
| Hloubka: | 35,7 cm |



