OBI Víko pro univerzální box Santos Oversize, transparentní, 79 x 59 cm
Číslo výrobku 4686697Popis výrobku
Číslo výrobku 4686697
Praktické víko určené pro box Santos značky OBI velikosti Oversize. Víko je vyrobené z plastu a je bezpečné pro potraviny. Díky transparentnímu provedení navíc snadno rozpoznáte obsah Vašeho boxu.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183044084
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzální krabice |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | S kolečky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 980 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šířka: | 79,0 cm |
| Hloubka: | 59,0 cm |









