OBI Univerzální úložný box Santos Oversize, transparentní, 41 x 77,5 x 58 cm
Číslo výrobku 4686713Popis výrobku
Číslo výrobku 4686713
Box Santos značky OBI je robustní a univerzálně použitelný úložný box. Je vybaven čtyřmi kolečky a má ergonomickou strukturu rukojetí. Díky transparentnímu provedení můžete rozpoznat obsah boxu ze všech stran. Box je velmi robustní a je vhodný také pro uskladnění potravin.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183044053
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 140 l |
| Druh: | Univerzální krabice |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | S kolečky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,79 kg |
| Výška: | 41,0 cm |
| Šířka: | 77,5 cm |
| Hloubka: | 58,0 cm |





