Kis Úložný box s víkem C Transparent XXS, 9,5 x 19,5 x 16,5 cm
Číslo výrobku 4430914Popis výrobku
Číslo výrobku 4430914
Úložný box Kis C Transparent je multifunkční pomocník na uskladnění hraček, oblečení, potravin a dalších nezbytností. Je vyroben z kvalitního plastu. Díky transparentnímu provedení budete vždy vědět, co je v boxu uskladněno. Box je opatřen plastovým víkem. Díky uzavíratelnému víku a stohovatelnosti ušetříte vždy maximum prostoru. Boxy velikosti L a XL jsou navíc opatřeny 4 neviditelnými kolečky.
Úložné boxy Kis C Transparent jsou dostupné v několika velikostech
XXS - 9,5 x 19,5 x 16,5 cm - 2 l
XS - 12 x 33,5 x 19 cm - 6 l
S - 14 x 37 x 26 cm - 11 l
M - 17 x 40 x 34 cm - 18 l
L - 16,5 x 55 x 38,5 cm - 27 l
XL - 30,5 x 55 x 38,5 cm - 50 l
Flat - 9 x 40 x 34 cm - 9 l
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183018283
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 2 l |
| Druh: | Univerzální krabice |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 115 g |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 19,5 cm |
| Hloubka: | 16,5 cm |























