Kis Bi Box S zelený 19 x 36,5 x 26 cm
Číslo výrobku 4458311Popis výrobku
Číslo výrobku 4458311
Kis Bi Box je multifunkčním pomocníkem na uskladnění hraček, oblečení, potravin, krmiva atd. Je uzavíratelný s klipovým víkem. Box je vyroben z průhledného plastu v kombinaci se zelenou barvou. Vyznačuje se jedinečným konceptem kombinace plastu.
Barva: zelená/transparentní
Objem: 11 l
Rozměry (V x Š x H): 19 x 26 x 36,5 cm
Údaje výrobce
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8013183024765
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 11 l |
| Druh: | Univerzální krabice |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 660 g |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šířka: | 36,5 cm |
| Hloubka: | 25,8 cm |





