Kis Bi Box S modrý 19 x 36,5 x 26 cm
Číslo výrobku 4458444Popis výrobku
Číslo výrobku 4458444
Kis Bi Box je multifunkčním pomocníkem pro uskladnění hraček, oblečení, potravin, krmiva atd. Objem boxu je 11 l. Je uzavíratelný s klipovým víkem, vyrobený z průhledného plastu v kombinaci s modrou barvou. Jedinečný koncept kombinace plastu.
Rozměry (V x Š x H): 19 x 36,5 x 26 cm
Údaje výrobce
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8013183032432
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 11 l |
| Druh: | ClipBox |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 645 g |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šířka: | 36,5 cm |
| Hloubka: | 26,0 cm |







