Kis Bi Box M modrý 19 x 55 x 35 cm
Číslo výrobku 4431102Popis výrobku
Číslo výrobku 4431102
Kis Bi Box je multifunkční pomocník na uskladnění hraček, oblečení, potravin, krmiva atd. Velikost boxu je 26 l. Box je uzavíratelný s klipovým víkem. Jde o středně velký box, který je vyroben z průhledného plastu v kombinaci s modrou barvou. Jedinečný koncept kombinace plastu.
Barva: modrá/transparentní
Objem: 26 l
Rozměry: 55 x 35 x 19 cm
Údaje výrobce
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8013183032449
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 26 l |
| Druh: | ClipBox |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,16 kg |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šířka: | 55,0 cm |
| Hloubka: | 35,0 cm |






