Kis Bi Box L fialový 28 x 55 x 35 cm
Číslo výrobku 4430948Popis výrobku
Číslo výrobku 4430948
Kis Bi Box je multifunkční pomocník na uskladnění hraček, oblečení, potravin, krmiva atd. Velikost boxu je 40 l. Box je uzavíratelný s klipovým víkem. Jde o středně velký box, který je vyroben z průhledného plastu v kombinaci s fialovou barvou. Jedinečný koncept kombinace plastu.
Barva: fialový/transparentní
Objem: 40 l
Rozměry: 55 x 35 x 28 cm
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183024826
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 40 l |
| Druh: | ClipBox |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,38 kg |
| Výška: | 28,0 cm |
| Šířka: | 55,0 cm |
| Hloubka: | 35,0 cm |






