H stohovatelný box 23 l oranžový 23 x 42 x 35 cm
Číslo výrobku 1100742Popis výrobku
Číslo výrobku 1100742
Praktický H stohovatelný box je univerzálně použitelný, hodí se zejména ke skladování textilií, hraček a nářadí. Stohovatelné boxy lze bezpečně skládat jeden na druhý a také jeden do druhého.
Je k dostání ve 3 různých barvách.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183086060
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Stohovatelný box |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 440 g |
| Výška: | 23,0 cm |
| Šířka: | 42,0 cm |
| Hloubka: | 35,0 cm |







