Dřevěná univerzální bedna L 20,5 l
Číslo výrobku 5494596Popis výrobku
Číslo výrobku 5494596
Velká dřevěná bedna je univerzálně použitelná a svým hezkým vzhledem přitom upoutá pozornost ve vašem příbytku. Hodí se pro skladování a přepravu potravin i jako bedna na víno, úložný prostor pro hračky nebo jako dekorativní nábytek. Je vyrobená ze 100 % FSC certifikovaného a neošetřeného borovicového dřeva a má přírodní povrch, který lze lazurovat a lakovat dle vlastního vkusu. Bedna je přitom po stranách vybavená úchyty. Součástí dodávky jsou také potřebné šrouby. Rozměry jsou 23,9 cm x 29,2 cm x 39 cm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121292283,4007871149360
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 20 l |
| Druh: | Univerzální krabice |
| Materiál: | Dřevo |
| Odstín: | Přírodní |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,91 kg |
| Výška: | 23,9 cm |
| Šířka: | 29,2 cm |
| Hloubka: | 39,0 cm |


















