Dřevěná bedna s úchyty, hnědá, 45 x 35 x 22 cm, 34 l
Číslo výrobku 5607080Popis výrobku
Číslo výrobku 5607080
Dřevěná bedna je skvělý pomocník pro udržení pořádku s flexibilním použitím, například na uskladnění knih, skleniček, nářadí nebo je rovněž ideální na rozmanité dekorace. Úložná bedna se díky bočním výřezům snadno přepravuje.
Údaje výrobce
Gerhard Weinz GmbH
Bergstrasse 15
71157 Hildrizhausen
info@gw-import.de
8713968359005
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzální krabice |
| Materiál: | Dřevo |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,34 kg |
| Výška: | 22,0 cm |
| Šířka: | 35,0 cm |
| Hloubka: | 45,0 cm |



