Curver Recyklovaný koš na papír Filo cappuccino, 28 x 28 x 32 cm
Číslo výrobku 6190508Popis výrobku
Číslo výrobku 6190508
Curver recyklovaný koš na papír Filo se ideálně hodí do kanceláře jako odpadkový koš na papír, lze jej ale použít také jako nádobu na hrnkové rostliny menší a střední velikosti, jak v interiéru, tak i venku.
Filo Recycling Basket Collection se skládá z řady inovativních výrobků. Inspirace designu vychází z oblasti šití a háčkování a upoutá pozornost ve vaší domácnosti. Střízlivá krása zboží vyrobeného ručně s láskou, kombinovaná s funkčními materiály, vzbuzuje dojem důvěrnosti a tepla v každém prostředí. Sortiment zahrnuje různé výrobky, které jsou určené pro různé úkoly.
Údaje výrobce
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8013183114701
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 16 l |
| Materiál: | Recycling |
| Odstín: | Cappuccino |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 446 g |
| Výška: | 32,0 cm |
| Šířka: | 28,0 cm |
| Hloubka: | 28,0 cm |



