Curver Recyklované víko Filo pro velikost M/L antracitové, 39 x 29,5 x 1 cm
Číslo výrobku 6190615Popis výrobku
Číslo výrobku 6190615
Curver recyklované víko Filo pro velikost M/L antracitové je ideální příslušenství pro recyklovaný koš Filo M/L. Víko je pro komfortní uchopení a optimální vnitřní větrání opatřeno středovým otvorem.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183118747
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Recycling |
| Odstín: | Antracitová |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 167 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šířka: | 29,5 cm |
| Hloubka: | 39,0 cm |



