Curver Košík z recyklovaného materiálu Filo M cappuccino, 38 x 28,5 x 15 cm
Číslo výrobku 6190276Popis výrobku
Číslo výrobku 6190276
Košík z recyklovaného materiálu Curver Filo M se zejména hodí k uložení domácího prádla jako jsou ručníky nebo například ubrousky a ubrusy.
Řada Filo je vyrobena z inovativních recyklovaných materiálů. Inspirace k těmto produktům pochází ze šití a háčkování. Řada Filo zahrnuje košíky v různých velikostech a barvách určené pro různé úkony.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183117504
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 12 l |
| Druh: | Dekorativní box |
| Materiál: | Recycling |
| Odstín: | Cappuccino |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 406 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šířka: | 28,5 cm |
| Hloubka: | 38,0 cm |



