Curver Košík z recyklovaného materiálu Filo L cappuccino, 38 x 28 x 22 cm
Číslo výrobku 6190318Popis výrobku
Číslo výrobku 6190318
Košík z recyklovaného materiálu Curver Filo L je mimořádně všestranný a lze jej použít nejen k uložení domácího prádla, jako jsou ručníky a ubrusy, ale také jako stojan na časopisy.
Řada Filo je vyrobena z inovativních recyklovaných materiálů. Inspirace k těmto produktům pochází ze šití a háčkování. Řada Filo zahrnuje košíky v různých velikostech a barvách určené pro různé úkony.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183114718
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 18 l |
| Druh: | Dekorativní box |
| Materiál: | Recycling |
| Odstín: | Cappuccino |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 486 g |
| Výška: | 22,0 cm |
| Šířka: | 28,0 cm |
| Hloubka: | 38,0 cm |



