Síť proti hmyzu dveřní bílá 65 x 220 cm
Číslo výrobku 5618269Popis výrobku
Číslo výrobku 5618269
Síť proti hmyzu do dveří slouží k ochraně proti hmyzu, jako jsou například vosy a komáři. Síť se umístí do rámu dveří, takže dveře lze normálně otvírat a zavírat. Rozměry jsou 65 cm x 220 cm. Dá se individuálně zastřihnout. Bílá síť je vyrobena ze 100% polyesteru a odolává povětrnostním vlivům i UV světlu. Lze ji prát do 30 °C. Součástí dodávky je samolepicí suchý zip určený k montáži sítě.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873412721
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Způsob upevnění: | Upevnění suchým zipem |
| Barva tkaniny: | Bílá |
| Materiál tkaniny: | Polyester |
| Barva rámu: | Bílá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,10 kg |
| Výška: | 130,0 cm |
| Šířka: | 2,20 m |
| Hloubka: | 10 mm |







