Mapei Silikonový těsnicí tmel Mapesil AC 310 ml, 103 měsíční bílá

Číslo výrobku 5664990
  • Pracovní teplota od +5°C - +50°C
  • Spotřeba dle velikosti spáry
Informace o výrobku
 
199,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Popis výrobku

Číslo výrobku 5664990

Mapei Mapesil AC je silikonový těsnící tmel síťující v kyselém prostředí. Je vhodný pro těsnění spojů skla, keramiky a eloxovaného hliníku. Po předchozím ošetření podkladu adhezním můstkem Primer FD může být použit i na beton, dřevo, kov a lakované povrchy, plastové materiály a pryž. Používá se na těsnění dilatačních spár vystavených pohybům +/- 25% jejich původní šířky. Vytvoření dokonale pružného spoje mezi různými prvky ve stavebnictví, strojírenství, lodním a automobilovém průmyslu atd. Vhodné např. na těsnění okenních tabulí a rámů, vzduchových a vodovodních potrubí, světlíků, oken, zasklených rámů, nádrží, potrubí a kotlů, dilatačních spár v bazénech, spojování skleněných prvků a skel mozaikových vitrážových oken a těsnění v obkladech a dlažbách z keramiky a cementu, za předpokladu, že nejsou vystaveny nadměrnému oděru.

Mapei Mapesil AC je jednosložkový těsnící tmel bez obsahu rozpouštědel síťující v kyselém prostředí k dispozici barevný nebo transparentní. Jedná se o tixotropní pastu, která se snadno aplikuje na vodorovné i svislé povrchy. Síťuje vlivem atmosférické vlhkosti při běžné teplotě prostředí a mění se v pružnou hmotu s následujícími vlastnostmi:

- Výborná trvanlivost
- Vysoká pružnost
- Výborná přídržnost ke sklu, keramice a eloxovanému hliníku
- Odolnost proti plísním
- Vodonepropustnost a propustnost pro vodní páry
- Odolnost proti běžným chemickým vlivům prostředí
- Pružnost až do -40°C a odolnost proti teplotám do +180°C
- Snadná zpracovatelnost

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Silikon a tmely
Použití:Stavba
Objem:310 ml
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:310 g

Datové listy

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru