HET Štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 400 g
Číslo výrobku 5507421Popis výrobku
Číslo výrobku 5507421
HET Štukový tmel
Akrylátový tmel na vnitřní i venkovní štukové omítky. Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek. K vysprávkám nerovností, tmelení drobných nedilatujících prasklin na fasádách, k vysprávkám rohů omítek, retušování oprav zrnitých povrchů apod.
Technické parametry
- Odstín: nestandardní bílý
- Možnosti aplikace: stěrka, nerezové hladítko, špachtle
- Podkladový materiál: vápenocementové omítky, zdivo
- Spotřeba (v jedné vrstvě podle typu podkladu, nanesené vrstvě a způsobu aplikace) [kg/m2]: závisí na charakteru a rozsahu defektu
- Měrná hmotnost: cca 1,80 g/cm3
- Doba zasychání při 20 °C a 60% rel. vlh. vzduchu: 3-12 hod.
- Napouštěcí nátěr: penetračním přípravkem A-Grund, AT-Grund, v případě sádrokartonu a jiných málo nasákavých podkladů UP-Grund
- Doporučená tloušťka jedné vrstvy: do 3 (max. 5) mm
- Doporučený počet aplikací: většinou postačuje jedna vrstva, v případě potřeby více
- Následný nátěr: penetračním přípravkem A-Grund, AT-Grund nebo UP-Grund
Více informací o výrobku naleznete v technickém listu, který je k dispozici ke stažení v sekci "Datové listy".
Údaje výrobce
HET spol. s r.o.
Ohníč 61
417 65 Ohníč
obchod@het.cz
8595614505468
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barevný odstín: | Bílá |
| Použití: | Interiér a exteriér |
| Fyzický tvar: | Pasta |
| Obsah: | 0,4 kg |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 400 g |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |







