Flex-Well Kuchyně Wito 210 cm/typ 3 - lednice/mikrovlnka/myčka
Číslo výrobku 6425490Popis výrobku
Číslo výrobku 6425490
WITO
Série Wito se skládá z různých doplňkových skříněk - horních, spodních, prosklených, vysokých a mnoha předkonfigurovaných kuchyňských sestav - vyberte si tedy tu, co zrovna potřebujete. Skříňky jsou vyrobeny z dřevotřískových desek potažených melaminem (MFC) a opatřeny plastovými úchytkami v bílé barvě. Vnitřní i vnější část korpusu, čela skříněk a sokl mají bílou barvu. Kuchyně a většina kuchyňských skříněk je opatřena pracovní deskou v šedo-bílé melírované barvě - Fantasy o tloušťce 28 mm, která je vyrobena z vysokotlakého laminátu (HPL) s obsahem dřeva až 90 %. Kuchyně a kuchyňské skříňka jsou dodávány v rozloženém stavu a jsou oboustranně montovatelné (vpravo i vlevo).
Tato kuchyně Flex-Well obsahuje:
- 1 x spodní skříňka 50 x 82 x 57,1 cm - 1 x zásuvka/1 x dvířka/1 x police
- 1 x pevný kryt pro vestavnou lednici 50 cm
- 1 x pevný kryt pro myčku nádobí 60 cm/1 x sokl
- 1 x spodní skříňka pod dřez 50 x 82 x 57,1 cm - 1 x dvířka/1 x police
- 1 x nerezový dřez 86 cm vč. odtokové a přepadové soupravy
- 1 x horní skříňka 100 x 54,8 x 32 cm - 2 x dvířka/1 x police
- 1 x horní skříňka 60 x 32 x 32 cm
- 1 x horní skříňka 50 x 54,8 x 32 cm - 1 x dvířka/1 x police
- 1 x pracovní deska 2,8 x 210 x 60 cm - bez výřezů, pracovní výška cca 85 cm
- 1 x lednice PKM KS82.3A+UB
- 1 x myčka nádobí H-Tech WG5400
- 1 x mikrovlnná trouba PKM MW700-17UB2
Lednice PKM KS82.3A+UB
Energetická třída: F
Roční spotřeba: 180 kWh
Objem chladnička/mrazák: 68/15 l
- LED osvětlení, nastavitelná výška, volitelné zavěšení (vlevo i vpravo), manuální odmrazování chladničky i mrazáku
Mikrovlnná trouba PKM MW700-17UB2
Objem: 17 l
Max. výkon: 700 W
6 nastavení výkonu, funkce rozmrazování, analogová tlačítka, k vestavení i k samostatnému postavení
Myčka nádobí H-Tech WG5400
Energetická třída: E
Roční spotřeba energie: 261 kWh
Roční spotřeba vody: 3360 l
Spotřeba vody za cyklus: 12 l
Teplota vody: 50-65°
Displej s ukazatelem leštidla a soli, předvolba času, nastavitelný horní koš, Aquastop
Podrobné informace k jednotlivým spotřebičům naleznete v produktovém listu k dispozici ke stažení pod technickými specifikacemi produktu.
Flex-Well
Flex-Well je jedním z lídrů na německém trhu v oblasti rozložených kuchyní. Veškeré dřevěné části jsou vyrobeny v Německu. Společnost Flex-Well nabízí samostatné skříňky, spotřebiče a kompletní kuchyňské bloky, buď již vybavené spotřebiči, nebo k vybavení spotřebiči vašeho výběru. Vyberte si ze široké nabídky tohoto dodavatele.
Cenově výhodné kuchyně a skříňky Flex-Well jsou dodávány v rozloženém stavu až k Vám domů. Díky přiloženému návodu je snadno a rychle nainstalujete. Berte prosím na vědomí, že k připojení nové kuchyně je nutné některé příslušenství zakoupit zvlášť. V případě potřeby si nechte poradit na naších prodejnách OBI od plánovačů kuchyní nebo našich odborných poradců.
Údaje výrobce
Flex-Well Vertriebs GmbH & Co. KG
Industriestr. 80
32120 Hiddenhausen
info@flex-well.de
4047584066226
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pracovní výška: | 85 cm |
| Trouba: | Bez pečící trouby |
| Lednička: | S chladničkou |
| Myčka na nádobí: | S myčkou nádobí |
| Odsavač par: | Bez digestoře |
| Mikrovlnka: | S mikrovlnkou |
| Varná plotýnka: | Bez varného pole |
| Elektrické spotřebiče: | S elektrickými spotřebiči |
| Provedení: | Rozložený |
| Funkce Softclose: | Bez funkce softclose |
| Vzhled pracovní desky: | Fantazie |
| Barva korpusu: | Bílá |
| Barva přední části: | Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tvar: | I-tvar |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 194,5 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šířka: | 2,10 m |
| Hloubka: | 60,0 cm |













