21.1.2021 12:49


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

baliv Umyvadlo na desku WBA-7080 průměr 47,5 cm

Číslo výrobku 5495064
  • Jednoduché a elegantní: Nesčetné množství kombinací od klasických po moderní
  • Bez otvoru na baterii: Kombinovatelné s nástěnnou baterií nebo stojánkovou baterií s vysokým výtokovým ramínkem
  • baliv - stvořeno pro život
Informace o výrobku
 
3 399,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5495064

V koupelně začínáte a zakončujete svůj den. Ale i mezitím slouží koupelna jako oáza klidu. Takže je hezké, když se v této centrální místnosti spojí kvalita, design a funkčnost: tak jako u našeho baliv umyvadla na desku WBA-7080. Je jedno, jestli svůj den začínáte sami nebo společně se svou rodinou - tento začátek bude vaší spolehlivou součástí každý den.

baliv - stvořeno pro život
Méně je někdy více! Toto umyvadlo vyniká jednoduchou elegancí. Kulatý tvar a úzký okraj působí jemně a ušlechtile. Díky matné bílé keramické upoutá umyvadlo ve vaší koupelně pozornost. Stěny vedou šikmo vzhůru, takže je uvnitř umyvadla dostatek prostoru na mytí rukou.
Díky jednoduchosti tohoto umyvadla můžete realizovat mnoho svých nápadů: od rustikálních až po exkluzivní. Kombinujte umyvadlo se světlým nebo tmavým dřevem, kamennými nebo kovovými deskami, vaší fantazii se nekladou žádné meze. Ať už upřednostňujete kontrasty nebo jednotný vzhled, pomocí tohoto umyvadla vytvoříte svůj osobní styl. Design připomínající tradiční lavory se obzvláště hodí k přiznanému rustikálnímu stylu. Nejlépe vynikne v kombinaci s rustikální dřevěnou deskou a baterií mosazné barvy.

Protože toužíte po koupelně, která dlouho vydrží
Jsme si vědomi toho, že umyvadlo by mělo nejen vypadat dobře, ale také hodně vydržet. Proto klademe velký důraz na používání pouze kvalitních, robustních materiálů. Toto umyvadlo na desku je vyrobeno z keramiky, která je odolná, má dlouhou životnost a snadno se udržuje. A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že je pro nás samozřejmostí desetiletá záruka.
Při čištění nemůžete mnoho zkazit. Dovoleno je všechno, co neublíží vám ani životnímu prostředí. Neměli byste používat velmi agresivní čisticí prostředky, které mohou poškrábat keramické povrchy.

Pro koupelnu, která se k vám hodí
Díky kompaktním rozměrům, tzn. průměru 47,5 cm a výšce 12 cm, lze umyvadlo na desku bez problémů umístit také do malých koupelen nebo na WC pro hosty. Umyvadlo lze připevnit na stabilní desku, umyvadlové skříňky nebo spodní skříňky vhodné velikosti. Umyvadlo nemá otvor na baterii a přepad. Takže vypadá, "jako by ho tvořil jeden kus". Můžete ho doplnit nástěnnou baterií nebo baterií s vysokým výtokovým ramínkem, kterou připevníte vedle umyvadla. Obzvláště důležité: Umyvadlo bez přepadu lze používat pouze s neuzavíratelným ventilem. Díky tomu nemůže voda nikdy přetéci.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Typ:Samostatná umyvadla
Provedení:Jednodřez
Tvar:Kulaté
Povrchová úprava:Keramika
Materiál:Keramika
Šířka:48 cm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:8,5 kg
Výška:12,0 cm
Šířka:47,5 cm
Hloubka:47,5 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru