Bosch Spirálový vrták HSS PointTeQ, 2 ks, 2 mm
Číslo výrobku 6126338Popis výrobku
Číslo výrobku 6126338
Spirálové vrtáky HSS PointTeQ umožňují rychlé vrtání do kovu díky designu PointTeQ na špičce vrtáku. Existuje nízké riziko zlomení, zejména u vrtáků o průměru do 6 mm, protože vrták byl vyroben tak, aby měl vysoce elastické tělo. Drážka potažená černým oxidem umožňuje rychlé odstraňování třísek. Spirálový vrták HSS PointTeQ je vyroben podle DIN 338. Vrták je typ N (malý boční úhel čela) s úhlem špičky 135 stupňů. Stopka je válcová (průměr stopky odpovídá průměru vrtáku). Používá se s pohonnými stroji ve stojanech na vrtačku, stolních vrtačkách a vrtacích šroubovácích volně z ruky.
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140906647
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Úchyt: | CYL |
| Vhodné pro: | Kov |
| Materiál: | HSS-G |
| Norma: | DIN 338 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 g |
| Výška: | 14,6 cm |
| Šířka: | 4,1 cm |
| Hloubka: | 7 mm |

















