Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Knauf Sádrokartonová deska 1250 x 2000 x 12,5 mm

Číslo výrobku 6700959

  • Formát: 125 cm x 200 cm
  • Tloušťka: 12,5 mm
  • Pro bezpečné stojanové profily
Informace o výrobku
135,-
54,- Kč / m²
Odstupňovaná cena

Cena vč. DPH 21%

Pomůže Vám najít správné množství:

Vaše množství*:

Vaše cena:

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

více než 300 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 6700959

Velká stavební deska GKB pro rychlou a snadnou montáž při suché vnitřní výstavbě.
Lze ji použít na stojanových profilech stěnách, stropech, střešních šikminách a prazích. Deska má půlkulaté zploštělé hrany.
Množství na paletě: 56 kusů

Knauf bílé desky se skládají ze sádry a speciálního kartonu, který pokrývá a chrání úplně celou plochu desek. Nejsou impregnované, a proto se hodí jen do suchých prostor a to dokonce i těch nevytápěných, ve kterých je relativní vlhkost do 65% při teplotě 20 °C. Taková vlhkost prostředí je typická pro obývací a dětské pokoje, pracovny a kanceláře, podkroví a spíže. V těchto prostorách se běžně používají na obklady stěn a stropů, dělící příčky a podhledy, předsazené stěny, předpřipravené dílce nebo lze použít jako suchou omítku, a to konkrétně jejich přímým nalepením na stěnu pomocí sádrového lepidla. Ideální je tyto desky použít hned během prací na novostavbě, ale v případě potřeby je můžete jednoduše použít i při rekonstrukci a opravě domů / bytů, škol, nemocnic, historických budov a všech staveb, které to budou vyžadovat. Výhodou těchto sádrokartonových desek je jejich pórovitost, díky které dokáží regulovat klima v místnosti a samozřejmě jejich nehořlavost. Dalším plusem je to, že jsou zdravotně nezávadné a plně recyklovatelné, díky čemuž nezatěžují životní prostředí. Malá hmotnost jen minimálně zatěžuje nosnou konstrukci stavby a navíc umožňuje velmi snadnou a nenáročnou manipulaci. V neposlední řadě je možné desky ohýbat a vytvářet tak vlnky nebo oblouky a zároveň se nabízí široké spektrum povrchových úprav (např. obklady, malby a tapety). Kvalitní provedení zaručuje dlouhou životnost a vynikající investici za příznivou cenu pro každého zákazníka.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Použití:Standard
Tloušťka:12,5 mm

Rezervovat a vyzvednout v mé prodejně

Alternativně si Vaši objednávku zboží můžete bezplatně online rezervovat a vyzvednout ve Vaší OBI prodejně už za 4 hodiny, nebo nejpozději na další pracovní den.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Množství je počítáno na celá jednotková balení. Výsledný výpočet plochy udává maximální plochu bez prořezu“.

Nahoru