Sencor Rychlovarná konvice SWK 1748WH, bílá, 1,7 l
Číslo výrobku 6783302Popis výrobku
Číslo výrobku 6783302
RYCHLOVARNÁ KONVICE SENCOR SWK 1748WH
Rychlovarná konvice se stala neodmyslitelnou součástí všech domácností. Konvice Sencor SWK 1748WH s objemem 1,7 l zvládne pohotově uvařit vodu i pro početnější rodinu nebo nečekanou návštěvu s vysokým příkonem až 2200 W.
Funkce a vlastnosti:
- Skvěle viditelný ukazatel hladiny vody
- Vyjímatelný filtr na nečistoty a vodní kámen
- Trojnásobné bezpečnostní jištění
- Vysoce kvalitní BPA nezávadný plast
- Světelná kontrolka zapnutí
- Snadné otevírání víka stisknutím tlačítka
- Středový 360° STRIX konektor pro snadné umístění na podstavec
- Snadné čistění díky absenci parní trubice
- Bleskový ohřev vody
- Nízká hmotnost
- Díky světelné kontrolce vhodná pro neslyšící uživatele
- Topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou
Kvalitní stavba těla
Konvice je vyrobena z prvotřídního materiálu, který je BPA nezávadný a díky vysoké odolnosti umožňuje dlouhou životnost. Tělo je ergonomicky tvarované a aby vždy připravila množství dle Vašeho přání, je doplněna o dokonale viditelný ukazatel vody.
Světelná kontrolka pro rychlý přehled
Jakmile ho zapnete, automaticky rozsvítí světelnou kontrolku. Po skončení ohřevu vody kontrolka zhasne, abych dala konvice najevo, že je ohřev dokončen. Díky světelnému upozornění je vhodná i pro neslyšící uživatele.
Snadná a rychlá údržba
Základ je skrytá topná spirála, která umožňuje extrémně snadnou údržbu a minimalizuje vznik vodního kamene. Filtrem zadržuje vodní kámen, a tím zamezuje, aby se při nalévání vody dostal do šálku, kde zrovna připravujete nápoj. Velkou výhodou filtru je, že ho lze jednoduše vyjmout, vyčistit a zase vložit zpátky.
Trojité jištění pro maximální bezpečnost
Na bezpečnosti se podílí pojistka proti přehřátí, pokud je konvice spuštěná na prázdno. Okamžitě se vypne, když ji vyjmete z nástavce a samozřejmě nechybí automatické vypnutí po skončení ohřevu. Se všemi funkcemi a vlastnostmi je báječnou pomocnicí do všech domácností.
Obsah balení:
- Konvice
- Podstavec se středovým konektorem a napájecím kabelem
Technické parametry:
- Napětí: 220-240 V
- Kmitočet: 50-60 Hz
- Příkon: 1850-2200 W
- Kapacita: 1,7 l
- Hmotnost (bez podstavce): 670 g
Údaje výrobce
FAST ČR, a.s.
U Sanitasu 1621
251 01 Říčany u Prahy
info@fastcr.cz
8590669264322
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 1,7 l |
| Barva: | Bílá |
| Počet výkonových stupňů (ks): | 1 ks |
| Funkce časovače: | Bez funkce časovače |
| Ochrana proti přehřátí: | S ochranou proti přehřátí |
| Materiál nádoby: | Plast |
| Příslušenství: | Bez příslušenství |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 951 g |
| Výška: | 26,1 cm |
| Šířka: | 18,8 cm |
| Hloubka: | 19,0 cm |

































