LUX-TOOLS T-násada pro rýč/rycí vidle jasanové dřevo 85 cm
Číslo výrobku 4930095Popis výrobku
Číslo výrobku 4930095
LUX-TOOLS T-násada z jasanu na rýč/rycí vidle je univerzální náhrádní násada. Násada je ergonomicky lehce ohnutá a má lehce zašpičatělý koncem. Násada je vyrobená z tvrdého jasanu a je jemně broušená. Násada má rozměry 850 mm x 36 mm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873108419
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Maximální průměr násady: | 3,6 cm |
| Materiál násad: | Dřevo |
| Druh: | Náhradní násady |
| Maximální délka násady: | 85 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 300 g |
| Výška: | 85,0 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 7,0 cm |



