LUX-TOOLS Rycí vidle se 4 hroty buková T-násada 85 cm
Číslo výrobku 9216409Popis výrobku
Číslo výrobku 9216409
LUX-TOOLS rycí vidle jsou vybaveny 4 bajonetovým prsty, kterými je možné snadno zrýt každý záhon. Vidle jsou dodávány s 85 cm dlouhou násadou z bukového dřeva. Násada má průměr 36 mm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873201646
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál listu: | Ocel |
| Maximální průměr násady: | 3,6 cm |
| Materiál násad: | Dřevo |
| Druh: | Vidle |
| Maximální délka násady: | 85 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,62 kg |
| Výška: | 112,0 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 9,0 cm |



