FISKARS Rýč rovný Xact
Číslo výrobku 6763619Popis výrobku
Číslo výrobku 6763619
Rovný rýč Xact má čepel z bórové oceli pevně přivařenou k elegantní ocelové násadě, která se snadno drží. Mimořádně silná, zaoblená čepel s protiskluzovou nášlapnou plochou je na hraně a po stranách naostřená, takže je ideální na úpravu okrajů a výsadbu v běžné travnaté půdě. Držadlo SoftGrip ve tvaru písmene D zajišťuje jisté ovládání. Násada tohoto promyšleného rýče je ergonomicky optimalizována. Nářadí Fiskars Xact jsou přizpůsobené vašemu tělu a využívají lehké, ale velmi odolné materiály.
Řada Xact - vynikající nástroje pro ty nejnáročnější zahradníky
Zahradničení je náročná činnost a nářadí Fiskars Xact nabízí účelné inovace a přesné přizpůsobení pro maximální výkon, což vám umožní zvládnout více toho, co máte rádi.
Údaje výrobce
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Komitetu Obrony Robotników 45b
02-146 Warszawa
office-cz@fiskars.com
6411501311634
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál listu: | Borová ocel |
| Maximální průměr násady: | 3,4 cm |
| Materiál násad: | Ocel |
| Druh: | Rýč |
| Minimální délka násady: | 90 cm |
| Maximální délka násady: | 102 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,19 kg |
| Výška: | 8,9 cm |
| Šířka: | 19,0 cm |
| Hloubka: | 120,0 cm |













