Einhell Aku ruční vysavač TE-HV 18/06 Li-Solo
Číslo výrobku 6711246Popis výrobku
Číslo výrobku 6711246
Akumulátorový ruční vysavač TE-HV 18/06 Li-Solo Einhell je kompaktní, lehký pomocník, který je vždy po ruce a odstraní nečistoty a drobky. Tento šikovný pomocník patří do výkonné řady Einhell Power X-Change, kde lze flexibilně kombinovat všechny baterie, systémová zařízení a nabíječky.
Ruční vysavač bleskově vyčistí každý povrch díky třem hubicím, které jsou součástí dodávky. Podlahová hubice je vhodná zejména na tvrdé podlahy a hladké povrchy. Hubice na čalounění je vhodná na čalounění, autosedačky a látky. Se štěrbinovou hubicí o délce 26 cm vyčistíte bez větší námahy i těžko přístupná místa. Pomocí dvou přiložených sacích trubek (celková délka 70 cm) lze tento praktický bezdrátový ruční vysavač pohodlně používat i jako podlahový vysavač ve vzpřímené poloze.
Sběrná nádoba na prach má objem 600 mililitrů a lze ji snadno vyprázdnit stisknutím tlačítka. Integrovaný nástěnný držák zajišťuje prostorově úsporné skladování. Díky ergonomickému designu a povrchům s měkkými rukojeťmi se ruční vysavač o hmotnosti 1 kg pohodlně a snadno drží v ruce. Integrovaný filtr na nečistoty lze vyčistit pod tekoucí vodou a po úplném vysušení znovu použít.
Technické parametry:
- Napětí motoru: 18 V
- Max. sací výkon: 72 mbar
- Sací objem: 17 l/s
- Objem sběrné nádoby: 0,6 l
- Délka odsávací hadice: 70 cm
- Průměr sací trubice: 32 mm
Součást balení:
- Hubice na čalounění
- Štěrbinová hubice
- Kombinovaná hubice
- Prodlužovací trubka 2x
- Filtr
- Nástěnný držák
- Originální návod k použití
- Bezpečnostní pokyny
- Držák příslušenství
Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky. Jsou však k dispozici samostatně, například jako praktická startovací sada.
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825667189
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Vyměnitelný akumulátor: | Vyměnitelný akumulátor |
| Napětí: | 18 V |
| Podlahová hubice: | S podlahovou hubicí |
| Spárová tryska: | S hubicí na spáry |
| Nabíječka: | Bez nabíječky |
| Parketová hubice: | Bez hubice na parkety |
| Hubice na čalounění: | S hubicí na čalounění |
| Kartáč na zvířecí chlupy: | Bez kartáče na srst |
| Objem nádoby: | 0,6 l |
| Druh: | Ruční vysavače |
| Druh pohonu: | Akumulátor |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,15 kg |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šířka: | 39,0 cm |
| Hloubka: | 11,8 cm |





















