Gardinia Roleta EasyFix Shaun světle šedá 45 x 160 cm
Číslo výrobku 6510929Popis výrobku
Číslo výrobku 6510929
Gardinia rolety EasyFix Shaun
Rolety Gardinia EasyFix Shaun jsou nejen dekorativním, ale i praktickým doplňkem pro váš domov. Tyto rolety se vyznačují obzvláště elegantním designem s diamantovým vzorem připomínajícím vlnu a jsou vyrobeny ze 100% polyesteru s certifikací Öko-Tex Standard 100. Rolety jsou neprůhledné, ale průsvitné.
Rolety Gardinia EasyFix Shaun mají průměr návinu 18 mm a boční řetízkové ovládání s možností volby ovládání na pravé či levé straně. Rolety se instalují pomocí upínacích držáků přímo na okenní křídlo, lepením nebo případně šroubováním. Montáž pomocí upínacích držáků je možná pouze na okna a s gumovým těsněním. Rozsah nastavení držáku je cca 15-22 mm (součástí balení).
Rolety Gardinia EasyFix Shaun lze zkrátit na šířku dle vašich potřeb, zkrácení na výšku není možné!
Jak správně měřit rolety?
K měření používejte pouze pevná měřící pásma, například skládací metr. Abyste zjistili potřebnou šířku, měřte od středu rámu vlevo až ke středu rámu vpravo (okenní sklo). Pamatujte na to, aby pruh látky mohl procházet okolo okenní kliky. Pokud je šířka přímo mezi 2 velikostmi, zvolte větší velikost. Například šířka okenního skla 95 cm => vyberte roletu šířky 100 cm.
Upozorňujeme, že vyobrazení barev se v závislosti na monitoru může mírně lišit od skutečnosti.
Údaje výrobce
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018366096
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Světle šedá |
| Propustnost světla: | Denní světlo |
| S funkcí thermo-stop: | Bez funkce termostop |
| Upevnění: | Upínání, vrtání, lepení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 336 g |
| Výška: | 160,0 cm |
| Šířka: | 45,0 cm |
| Hloubka: | 3,9 cm |

































