Gardinia Římská roleta EasyFix bílá 50 x 140 cm
Číslo výrobku 6511067Popis výrobku
Číslo výrobku 6511067
Gardinia římské rolety EasyFix
Římské rolety Gardinia EasyFix jsou nejen dekorativním, ale i praktickým doplňkem pro váš domov. Jsou vyrobeny ze 100% tkaného polyesteru a jsou průhledné a světlo propustné. Látka je opatřena suchým zipem a můžete ji tak kdykoli sejmout a vyprat na jemný cyklus při 30 °C.
Římské rolety Gardinia EasyFix se ovládají pomocí 2 hliníkových kolejnic s madly, libovolným posouváním nahoru a dolů. Jsou vhodné i pro vyklápěcí okna. Součástí balení jsou 4 upínací držáky pro montáž upnutím na okenní křídlo s rozsahem nastavení 10-35 mm. Montáž pomocí upínacích držáků je vhodná pouze pro okna s gumovým těsněním.
Jak správně měřit rolety?
K měření používejte pouze pevná měřící pásma, například skládací metr. Abyste zjistili potřebnou šířku, měřte od středu rámu vlevo až ke středu rámu vpravo (okenní sklo). Pamatujte na to, aby pruh látky mohl procházet okolo okenní kliky. Pokud je šířka přímo mezi 2 velikostmi, zvolte větší velikost. Například šířka okenního skla 95 cm => vyberte roletu šířky 100 cm.
Upozorňujeme, že vyobrazení barev se v závislosti na monitoru může mírně lišit od skutečnosti.
Údaje výrobce
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018318491
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Propustnost světla: | Denní světlo |
| S funkcí thermo-stop: | Bez funkce termostop |
| Upevnění: | Upínání, vrtání, lepení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 419 g |
| Výška: | 140,0 cm |
| Šířka: | 50,0 cm |
| Hloubka: | 5,0 cm |

















