Gardinia Plisovaná roleta Solo pro střešní okno bílá 36,3 x 60 cm
Číslo výrobku 6511273Popis výrobku
Číslo výrobku 6511273
Plisované rolety Gardinia Solo pro střešní okna jsou dekorativním a praktickým řešením především do pronajatých bytů a zahradní domků. Jsou vhodné pro střešní okna výrobce Velux, ale i okna od jiných výrobců. Látka těchto rolet je neprůhledná, ale průsvitná. Plisované rolety Solo jednoduše nainstalujete pomocí přísavek umístěných na hliníkových ovládacích lištách. Rolety lze libovolně připevnit a nastavit do požadované polohy na okně. Integrované vedení šnůry fixuje plisovanou roletu při vyklopení okna.
Máte okno Velux a nejste si jisti jakou velikost rolety zvolit?
Označení modelu okna naleznete na identifikačním štítku vašeho okna vpravo nebo vlevo od kliky, když je okno otevřené.
Model Velux C02/CK02 - 36,3 x 60 cm
Model Velux C04/CK04 - 14,3" x 31,5"
Model Velux F06/FK06 - 47,3 x 100 cm
Model Velux M06/MK06 - 59,3 x 100 cm
Model Velux S06/SK06 - 95,3 x 100 cm
Model Velux S08/SK08 - 38" x 48"
Jak správně měřit rolety?
K měření používejte pouze pevná měřící pásma, například skládací metr. Abyste zjistili potřebnou šířku, měřte od středu rámu vlevo až ke středu rámu vpravo (okenní sklo). Pamatujte na to, aby pruh látky mohl procházet okolo okenní kliky. Pokud je šířka přímo mezi 2 velikostmi, zvolte větší velikost. Například šířka okenního skla 95 cm => vyberte roletu šířky 100 cm.
Upozorňujeme, že vyobrazení barev se v závislosti na monitoru může mírně lišit od skutečnosti.
Údaje výrobce
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018362494
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Propustnost světla: | Denní světlo |
| S funkcí thermo-stop: | Bez funkce termostop |
| Upevnění: | Upínání, vrtání, lepení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 240 g |
| Výška: | 60,0 cm |
| Šířka: | 36,3 cm |
| Hloubka: | 4,2 cm |



















