Gardinia Plisovaná roleta Solo krémová 100 x 130 cm
Číslo výrobku 6511208Popis výrobku
Číslo výrobku 6511208
Plisované rolety Gardinia Solo jsou dekorativním a praktickým řešením především do pronajatých bytů, zahradních domků, mobilních domků a karavanů. Látka těchto rolet je neprůhledná, ale průsvitná. Plisované rolety Solo jednoduše nainstalujete pomocí přísavek umístěných na hliníkových ovládacích lištách. Rolety lze libovolně připevnit a nastavit do požadované polohy na okně. Integrované vedení šnůry fixuje plisovanou roletu při vyklopení okna.
Jak správně měřit rolety?
K měření používejte pouze pevná měřící pásma, například skládací metr. Abyste zjistili potřebnou šířku, měřte od středu rámu vlevo až ke středu rámu vpravo (okenní sklo). Pamatujte na to, aby pruh látky mohl procházet okolo okenní kliky. Pokud je šířka přímo mezi 2 velikostmi, zvolte větší velikost. Například šířka okenního skla 95 cm => vyberte roletu šířky 100 cm.
Upozorňujeme, že vyobrazení barev se v závislosti na monitoru může mírně lišit od skutečnosti.
Údaje výrobce
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018358497
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Krémová |
| Propustnost světla: | Denní světlo |
| S funkcí thermo-stop: | Bez funkce termostop |
| Upevnění: | Přísavky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 604 g |
| Výška: | 130,0 cm |
| Šířka: | 100,0 cm |
| Hloubka: | 4,2 cm |





















