Cocoon Dvojitá roleta šedá pr. 28 mm, 60 x 175 cm
Číslo výrobku 1055318Popis výrobku
Číslo výrobku 1055318
Dvojité rolety výrobce Cocoon jsou dekorativním a praktickým řešením pro vás domov. Ideální kombinace funkčnosti a pěkného designu. Rolety jsou vyrobeny ze 100% polyesteru. Dvojité rolety jsou kombinací průsvitných a neprůhledných pruhů. Rolety chrání vůči nevítaným pohledům a tlumí světlo.
Rolety jsou opatřeny řetízkovým ovládáním na boční straně. Ovládání lze instalovat na pravou či levou stranu rolety. Tkanina je namotána na hřídeli o průměru 28 mm. Rolety Cocoon se instalují vrtáním do stěny či stropu. Montážní materiál a dětská bezpečnostní pojistka je součástí balení. Pro montáž na okenní křídlo je nutné zakoupit upínací držák, který je k dostání samostatně.
Jak správně měřit rolety?
K měření používejte pouze pevná měřící pásma, například skládací metr. Abyste zjistili potřebnou šířku, měřte od středu rámu vlevo až ke středu rámu vpravo (okenní sklo). Pamatujte na to, aby pruh látky mohl procházet okolo okenní kliky. Pokud je šířka přímo mezi 2 velikostmi, zvolte větší velikost. Například šířka okenního skla 95 cm => vyberte roletu šířky 100 cm.
Upozorňujeme, že vyobrazení barev se v závislosti na monitoru může mírně lišit od skutečnosti.
Údaje výrobce
Facido GmbH
Suki-Straße 2
54526 Landscheid
hanna.schmitt@facido.com
8718078064313
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Šedá |
| Propustnost světla: | Denní světlo |
| S funkcí thermo-stop: | Bez funkce termostop |
| Upevnění: | Vrtání a šroubování |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 940 g |
| Výška: | 175,0 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 6,3 cm |













